Lajm

Jam 19 vjeçare duat t’ju tregoj nje gabim qe bëra me zuren duke vjeedhur por inspektori nuk me dergoij, por ai më… (Video)

Duke vozitur u mendova me mire te pallohem dhe te shpetoj duke me derguar ne polici bertita ndaal u ndal thash me kruhet … thash mund te ma kruash shikoi njeher she me pyeti si ta kruaj thash me pallen tende nuk u mendua shum polici shikoi a eshte ndokush afer tyre tek kombi e nxorri dhe, shtypni me poshte per me teper.$htipe relameen dhe shiko videon me poshte.