Lajm

I kam then kusheririt nese mi ndreq punt me at djal te fejohem,Ta premtoj nje nat ty do te dalim bashk dhe…!

I kam then kusheririt nese mi ndreq punt me at djal te fejohem,Ta premtoj nje nat ty do te dalim bashk dhe…Pershendetje! Ju lus anonim.Jom nje vajz nga ks historia jem asht pak e quditshme por ja qe njeriu sprovohet por ju lus pa ofendime sepse gjith jemi njerz dhe gabojm edij qe a gabim por desha te marr edhe keshillat e komentusve ne ket faqe./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet