Lajm

I hoqi të gjitha! Kejvina Kthella publikon videon më “H.OT” që keni parë

Kujtojmë se emri i bukuroshes u lidh me një ngjarje kri.minale disa muaj më parë, ku u tha se kishte një lidhje dashurie me Redjan Rrajën..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…