Lajm

Gruaja “masa kron” keq burrin në mes të parkut, arsyeja do iu lërë pa fjalë të gjithëve (Video)

Teksa ishin duke ndenjur në një stol, papritur gruaja bëhet agr-esive ndaj burrit të saj. E gjitha ndodhi për shkak të veprimit të gruas kundrejtë burrit të saj..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…