Lajm

Elita Rudi ia mbyll gojën të gjithëve pasi i tallin emrin e vajzës:Ja përgjigja epike..!!

Duke pranuar komente të shumta, moderatorja tregon që në mesin e tyre ka marrë shumë par agj ykime.Së fundi, Elita i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…