Lajm

42 vjecarja kërkon burrë tek Tv KLAN: Jam nga Tirana, jam e vi*gjër kam jetuar me mamin e dua për shtëpi burrin!

E pyetur nëse ka patur lidhje më parë, Vera tha se nuk ka patur asnjë lidhje më parë dhe se ka jetuar gjatë gjithë kohës me të ëmën. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…