Lajm

Tani është një yll por nuk do e besoni dot si dukej Xhensila para ndë.rhyrjeve dhe pa grim

Tani është një yll por nuk do e besoni dot si dukej Xhensila para ndë.rhyrjeve dhe pa grim

Xhensila Myrtezaj ka një ndryshim të madh kur shfaqet me grim dhe pa të. Këtë mund ta shohim përmes imazheve që i pu.blikon vetë ajo në rrjetet sociale..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…