Lajm

SHPËRTHEN RRJETI, BASHKËSHORTJA E “KEMAILIT” KAPET MAT

SHPËRTHEN RRJETI, BASHKËSHORTJA E “KEMAILIT” KAPET MAT

Ai është martuar me aktoren bukuroshe, Fahriye Evcen dhe ata janë një ndër çiftet më të pëlqyer dhe të komentuar në mediat rozë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…