Lajm

Rrëqeth Me Rrëfimin Këngëtarja Juliana Pasha, Qan Përballë Ardit Gjebreas: Lutem Që Zoti Të Më Bekojë Me Një Fëmijë E Dua Shumë!

Rrëqeth Me Rrëfimin Këngëtarja Juliana Pasha, Qan Përballë Ardit Gjebreas: Lutem Që Zoti Të Më Bekojë Me Një Fëmijë E Dua Shumë!

Gjatë një interviste me moderatorin e njohur Ardit Gjebrea tek “Tani mund të këndosh” Juliana Pasha ka ndarë me publikun edhe një s fidë mjaft të madhe që po kalon në jetë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…