Lajm

Perl.ot nusja nga Shkodra: Vjehrra ime është një gjarpër, tre muaj pasi linda shkova në pune, por ja cmi beri femijes

Perl.ot nusja nga Shkodra: Vjehrra ime është një gjarpër, tre muaj pasi linda shkova në pune, por ja cmi beri femijes

Kam një nevojë të domosdoshme për këshillat tuaja. Kam një burrë të mrekullueshëm dhe një vajzë tre vjeç, kam prindër fantastikë, dy vëllezër të mrekullueshëm që i .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…