Lajm

“Njerëzit tanë u shokuan”, Rama nga Brukseli kritikon BE-në për vaksinat: U lamë mënjanë

“Njerëzit tanë u shokuan”, Rama nga Brukseli kritikon BE-në për vaksinat: U lamë mënjanë

Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një konferencë për mediat, nga Brukseli së2 bashku me zyrtarë të BE-së.Rama kritikoi sërish BE-në për lënien mënjanë të Shqipërisë në funzimin me vaksina .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…