Lajm

Këngëtarja Shqiptare I Lë Të Gjithë Me Gojë Hapur/ Vajza Ime S’do Bëhet Si Unë, Nuk E Lë As Të Lyejë Buzët

Këngëtarja Shqiptare I Lë Të Gjithë Me Gojë Hapur/ Vajza Ime S’do Bëhet Si Unë, Nuk E Lë As Të Lyejë Buzët

Xhesika Ndoj është kthyer në një personazh shumë të njohur dhe go det gjithmonë me deklarata e saj, por edhe me pozat bom bas tike që publikon në rrjetet sociale. Xhesika Ndoj: .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…