Lajm

Ka Dy Fëmijë Të Rritur, Por Alketa Vejsiun Për Linjat Trupore E Kanë Zili Dhe Vajzat Adoleshente/ Ja Si Duket Me Rroba Banjo

Ka Dy Fëmijë Të Rritur, Por Alketa Vejsiun Për Linjat Trupore E Kanë Zili Dhe Vajzat Adoleshente/ Ja Si Duket Me Rroba Banjo

Alketa Vejsiu është moderatorja më e komentuar. Emisionet e saj janë ndër më të shikuarat, duke u cilësuar si një nga femrat më të shkathëta të ekranit televiziv..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…