Lajm

”Duhet të kesh b*thë që të ndërrosh burrat”/ Rudina i kthehet keq shqiptares që i tha këtë: Po i kam, por…

”Duhet të kesh b*thë që të ndërrosh burrat”/ Rudina i kthehet keq shqiptares që i tha këtë: Po i kam, por…

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Së fundi Rudina i është përkushtuar totalisht palestrës dhe videot ku shihet duke u ushtruar i ndan edhe në Instagram..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…