Lajm

Big Mama na njofton me ‘djalin’ e saj, ai tani është bërë burrë!

Big Mama na njofton me ‘djalin’ e saj, ai tani është bërë burrë!

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…