Lajm

Avokatja Shqiptare Vazhdon Ti “Çmend” Ndjeksit, Shikoni Fotot E Saj Të Fundit

Avokatja Shqiptare Vazhdon Ti “Çmend” Ndjeksit, Shikoni Fotot E Saj Të Fundit

Së fundmi ajo ka postuar disa foto, ku bukuroshja shfaqet e veshur me pantolla të bardhë dhe bluzë të kaltër, foto të cilat ajo po duket e bukur si asnjëherë më parë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…