Lajm

Ardit Gjebrea përfundon në Polici, ja ngjarja që po bën xhiron e rrjeteve sociale

Ardit Gjebrea përfundon në Polici, ja ngjarja që po bën xhiron e rrjeteve sociale

Por meqë ma kërkuan familjarët e mi po e bëj. E vetmja faqe në Instagram e imja është kjo këtu dhe në facebook është ajo e cila është verifikuar .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…