Lajm

Sindi shkrihet në krahët e Atdheut pasi Riniani i tha të shikoj si shoqe

Sindi dhe Riniani sot zhvilluan një takim 4 minutësh në “Përputhen”, por nuk shkoi siç pritej. Sindi i shprehu pëlqimin konkurrentit ndërsa Riniani u shpreh se nuk e sheh dot atë si partnere./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet