Lajm

Publikohet Klipi I Këngës Për Eurovizion, Fustani I Zbulon Pjesën Intime Anxhela Peristerit

Anxhela Peristeri publikoi mbrëmjen e djeshme versionin zyrtar të këngës saj “Karma”, me të cilën do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.Në videoklip, këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan të bardhë me dekolte të hapur dhe të çarë , ndërsa ecte e zbathur në rrugë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet