Lajm

Gjyshja 62-vjeçare e “Përputhen”: Dua burrë me kaçurrela dhe të gjatë

Ditën e sotme në emisionin “Shqipëria Live” ishte e ftuar konkurrentja e “Për’puthen +40”, Shqipe Rexha. Gjyshja 62-vjeçare tregoi se nuk i pëlqejnë burrat tullacë dhe do donte një kaçurrel.“Dua burrë me kaçurrela dhe të gjatë”, gjyshja/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet