Lajm

Gazeta prestigjioze Zvicërane me fjalë të mëdha për Vjosa Osmanin! – Zonjë intelektuale me ambicje të mëdha…

Kryetarja e kuvendit të Kosovës dhe njëherësh U.D Presidentja e Vendit Vjosa Osmani gjatë këti muaji ishte në vizitë zyrtare në Zvicër ku e njejta është pritur me shumë dashuri dhe interes nga homologët e saj në Zvicër./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet