Lajm

Do habiteni, harrojeni Antonelën/ Paska një motër yll të bukur si aktore filmash duket

Antonela Berisha, bukuroshja nga Shkodra u bë e famshme më pjesëmarrjen e saj në Reality Show-n më të ndjékur në shqiptari Për’Puthen. Ajo menjëherë fitoi simpatinë e publikut me përsonalitetin , sinqeritetin, mirësinë dhe dashurinë e madhe që dhuronte në çdo puntatë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet