Lajm

Adelina reklamon linjat perfekte të trupit

Adelina Berisha është një ndër këngëtaret më të dalluara në skenën muzikore.Përmes pozave që publikon, ajo gjithmonë kalon në lajm. Duke qenë e veçantë dhe e dalluar me linjat e trupit, këngëtarja nuk e ka problem edhe të pozojë në mënyrë të seksi./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet