Lajm

Skandalet e këtyre nuk paskan fund/ Del një video, për të cilën thuhet se Ledjana dhe Mevlani janë pasi kanë fjetur në hotel

Ledjana dhe Mevlani janë dy nga emrat më të njohura të ”Për’puthen”. Së fundmi në një takim ata shkëmbyen edhe një puthje bashkë.

Mevlani pati edhe një përp lasje të fortë me Antonelën, pas puthjes me Ledjanën. E si tregoi Ledjana ajo kishte takuar edhe nënën e Mevlanit. Por se çfarë do të ndodh me ta nuk dihet. Kjo mbetet për t’u parë.