Lajm

I tha Ledjanës o burrë me buzë silikoni, Mevlani i nxjerr bojën Antonelës: Të ka marrë malli ty dhe….

Antonela ka disa ditë që nuk është në studion e “Për’puthen”, por puntatën e një dite më parë ishte në një lidhje “Skype”, ku foli me shumë inat për Mevlanin dhe Ledjanën.

“Doja ta pyesja atë burrin aty, si t’u duk puthja e një burri për Shën Valentin? Apo puthja e një burri me buzë silikoni, nuk krahasohet me buzët e mia natyrale”, tha Antonela.

Kujtojmë se ditën e djeshme, ndërsa moderatorja e programit e pyeti nëse kishte diçka për tu thënë Mevlanit dhe Ledjanës, ajo ka preferuar që të përgjigjet se nuk i njeh fare. “Kush janë ata se nuk i njoh?! I përshëndes të gjithë, edhe ata që më duana edhe ata që s’më duan”, tha Antonela.