Lajm

I Riu Nga Durrësi Bën Gjestin Fisnik Si Kurre Me Pare! I Gërvish Makinën Vajzës Dhe Nuk Largohet Por Ja Cfare Ben

Ne kohet ku jetojme nuk ka shume njerez te mire ato i gjene shume rralle si tek kjo histori qe do tregojme me poshte.I tillë është veprimi i një të riu nga Durrësi i cili, teksa ishte duke nxjerrë makinën nga parkingu gërvishti një makinë tjetër të parkuar. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet