Lajm

Dalin Pamjet Sho.Kuese, Andi Dhe Melisa Kapen Mat Në Vetur Duke U …

Se fundmi ne disa faqe memesh si An tidr oga,vrima.al eshte duke qarkulluar nje video e Andit dhe Melises ku duket sikur ata po kryejne marredh enie ne veture eksluzive. per me teper /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet