Lajm

Ajo e vendos t’i fshihet burrit poshtë krevatit të dhomës së gjumit për ta vënë në provë, por ajo që ndodh e lë komplet pa fjalë

Kjo ishte pikërisht ajo që po kalonte Sara, e cila kishte 7 vite me të njëjtin partner, por lidhja kishte arritur monotoni e rutinë, shkruan ShkodraNews. Ajo ishte e dëshpëruar, vazhdimisht pyeste nëse burri i saj ende e donte atë dhe kështu vendosi ta zbulojë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet