Lajm

A e ke berë ndonjëherë triIeqe? – AIberia befason me pergjigjjen e saj?

A e ke berë ndonjëherë triIeqe? – Alberia befason me pergjigjjen e saj? (VIDEO)Alberie Hadergjonaj mbrem ishte e ftuar ne emiosionin e Rudinas ne TV Klan, ajo foli per tema te ndryshme rreth jetes se saj private dhe asaj te muzikes. E pyetur se a e ka bere ndonjeherë triIeqe?/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet