Lajm

Show në EMlSlON:Enca dhe Rezart Veleshnja bëjnë NAMlN me një mollë

Show në EMlSlON:Enca dhe Rezart Veleshnja bëjnë NAMlN me një mollëMbrëmjen e 2019 në emisionin ‘Shiko kush Luan’ ka qenë e ftuar edhe Enca së bashku me disa personazhe të tjerë dhe të gjithë së bashku kanë dhuruar show përmes një loje me mollë ./ Pasi te keni Kaluar Marketingun Hapen Pamjet e Plota

Secili nga grupet duhet të dërgonte mollët në çift në çfarëdo mënyre mjaft të ishin çift.Enca së bashku me Rezart Veleshnjën dhuruan shumë spektakël për publikun duke kapur mollët me gj oks, gojë dhe me të pa smet e saj /Ju ftojme qe ta hapni marketingun per 5 sekonda dhe shfaqet lajm