Lajm

Po, Po Me Fationin! Sindi Jep Puthjen E Saj Të Parë Në Jetë Në “Kaffen e Atdheut

Kjo puthje e tyre në “Shiko Kush LUAN” do mbahet mend nga të dy, por sidomos nga Sindi për të cilën është puthja e saj e parë në jetë dhe këtë e konfirmoi vetë konkurrentja, e cila ishte shumë e lumtur për këtë gjë. per me teper sh1k0 pa,mjet eksluz1ve duke sht1p mb1 rek1a,men me p0sh,te

Më në fund Sindi dha puthjen e saj të pare dhe ishte me Fatjonin, kush do ta besonte, por ia që ndodhi mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollca.Gjatë sfidës “Kalo letrën buzë mbi buzë”, Sindi dhe Fationin nuk mundën ta mbanin dhe kështu ndodhi edhe puthja mes dyshes.