Lajm

Kur Sali Berisha I Dergonte Berlusconit Femra Me Skaf, Por Cfare Merrte Ne Kembim Te Tyre?

Gazetarët që kanë shoqëruar kryeministrin Sali Berisha në takimin me homologun e tij italian Silvio Berluskoni në Romë janë gjendur në një siklet të madh, nga batutat bajate të tij… sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 eksluz1ve

Pra nuk ishte një batutë që i kishte rrëshqitur, por ishte një formulim i mirëmenduar, ndoshta për bujë mediatike pasi gjendej nën hetim për “bunga-bunga” me minorene në vilën e tij. Menjëherë pas këtyre fjalëve për klandestinet ka ardhur reagimi i komunistëve italiane, të cilët nuk e kanë pëlqyer aspak humorin e ish kryeministrit italian… sht1p mb1 rek1ame1n me p0shte dhe ju del v1dj0 eksluz1ve