Lajm

Zbulohet e vërteta befasuese e Locos: “Jam i birësuar”

Loco ka qene ne qender te vemendjes pas debateve qe pati ne Perputhen, sherrit kryesisht me Arjanin dhe per largimin e tij.Por vec ktyre vemendjen e ka marre nje tjeter deklarate e Locos. Cdo dite para emisionit Juli ben video me konkurrentet ku u drejton pyetje nga me te ndryshme./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet