Lajm

Mjekët shqiptarë nuk e pranuan në spital se ishte i palarë, 48-vjeçari jep shpirt jashtë në rrugë pas 48 orësh

Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë një qytetar në Tiranë pas sorollatjes 48 orëshe për të marrë ndihmën mjekësore. Sipas FaxNews, Kreshnik Kaçi 48-vjeç ka ndërruar jetë pasi ishte i palarë dhe mjekët e urgjencës refuzuan t’i jepnin ndihmën mjekësore në kohën që qytetarët kërkuan ndihmë për të./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet