Lajm

Mërgimtarja: Ma mirë me u martu me një të huaj se Shqiptari të don vetëm për interes

Qe nga dita qe jam martuar kam shum probleme me familjen e burrit sepse – Mirdita tlutem anonime.Jam nje vajze 23 vjeqare , kom lind perendim dhe vazhdoj te jetoj gurbet me familje./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet