Lajm

“Më falni që po ju zhgënjej”/ Armina Mevlani lë të gjithë pa fjalë me atë që thotë: Kjo jam unë plot me…(Video)

Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të bukura të showbizit e që bukurinë e ka falë geneve dhe aspak ndërhyrjeve estetike. Mirëpo ditën e sotme Armina është bërë kurioze dhe ka provuar botoksin e buzët e fryra.Këtë fashionistja e ka arritur duke përdorur një filter që e ka transformuar në pamje. Në videon e/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet