Lajm

Kjo bukuroshe mjelë lopën, shiheni çfarë komente merr

Për dallim nga shumë femra nëpër fshatra të ndryshme shqiptare që sot hezitojnë të merren me lopët e shtallat, kjo bukuroshe nuk ka hezituar të mjelë lopën dhe të bëjë edhe fotografi duke kryer këtë punë, e cila më pas është hedhur në rrjetet sociale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet