Lajm

Fisniku nuk durohet, ia fut duart Fjollës nën fund

Artistja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, padyshim që është kohëve të fundit ndër personat më të komentuar.Ajo përherë ka qenë e hapur me fansat e saj, duke ndarë informacione të shumta nga jeta dhe karriera profesionale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet