Lajm

E FUNDIT / Sapo ndodhi një tërmet me magnitudë 3.8 ballë goditi…

Maqedonia e Veriut edhe sonte u godit nga një tërmet. Sipas informacioneve fillestare tërmeti ka qenë me magnitudë 3.8 ballë sipas shkallës Rihter.Epiqendra e tërmetit ka qenë afër Liqenit të Mavrovës dhe është ndjerë në Dibër, Kërçovë, Gostivar dhe Tetovë/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet