Lajm

E çuditshme: Rriti të pasmet, por s’guxon të ulet

Delguidis është shprehur e kënaqur me të gjitha operimet që ka pasur, me përjashtim të këtij të fundit, pasi nuk ishte e vetëdijshme se do të ketë problem për t’u ulur pas operimit.“Vazhdimisht jam nën stres dhe shkoj te psikologu”, tha Star, e cila ka për idhull yllin e realitetit Kim Kardashian./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet