Lajm

Çfarë RREZlKU po i k anoset Berishës? ParaIajmëron Sali Lushaj: Vetëm një FlJE fIoku po t’i preket do..

Sali Lushaj, ish-truproja e Sali Berishës ka bërë një reagim të ashpër mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale, ku paraIajmëron se ish-kryeministri ka marrë kë.rcënime. Lushaj shprehet se të gjithë ata që kë.rcënojnë Berishën janë frikacakë dhe njerëz të paf;ytyrë./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet