Lajm

Albërije Hadërgjonaj Rrëfen Se Çfarë Ka Kaluar Me Ish-Burrin: Kisha Martesë Të Gjatë, I Çoja Trastat Me Ushqime Në Q Eli

“Kam pasur një martesë të gjatë, gati 20 vjet. I kam çuar trastat në b urgjet e Shqipërisë. Më të gjata kam krahët nga peshat dhe ai e kupton, është mirënjohës për çfarë kam bërë atëherë”, thotë këngëtarja./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet