Lajm

24-vjeçarja nga Tirana: S’pata kohë për Iidhje, tani që mbarova shkollën kam marrë ofertën që më truIIosi

Një 24-vjeçare ka shkruar mbrëmjen e sotme në redaksinë e JOQ se ndodhet në një dilemë të madhe dhe se nuk e di çfarë të bëjë.Ajo e nis mesazhin:Mirëmbrëma ! Jam një vajzë 24 vjeçe.Kam mbaruar shkollen ne Tirane për juridik./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet