Lajm

Të dyja qanë për Mevlanin por Ledjana tall keq fare Antonelën/ Nuk pritej ky reagim, po bën xhiron në rrjet

Antonela u shpreh mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen” se po tërhiqet nga trekëndëshi me Mevlanin dhe Ledjanën../ Pasi te keni Kaluar Marketingun Hapen Pamjet e Plota

Ledjana beson se e gjithë kjo është lojë e Antonelës. Madje, edhe pas emisionit ajo nuk i kurseu “thu mbat” përmes një postimi, duke shkruar “Dh elpra kur se arrin rrushin thotë është i pabëre”../ Pasi te keni Kaluar Marketingun Hapen Pamjet e Plota