Lajm

“Pse Nuk Del Kurrë Me Mevlanin?”, Ana Habìt Me Deklaratën E Saj: Sepse Ai Është Një… (FOTO)

Konkùrrèntja Ana Kauri kërkoi këtë të dielë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgènjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit.Ajo u përbàll me Rinianin, djalin që kishte një pëlqim por refùzoi takimet me të, duke i shpjeguar si i kishte ndikuar asaj rrugëtimi në “Për’Puthen”.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Ana i tregoi konkùrrèntit se kishte frìkë të vepronte lirshëm, pasi kishte marrë vetëm zhgènjime nga djemtë për të cilët kishte pasur pëlqime.Fillimsht ishte Arbri ai që hòdhi akùza të fòrta mbi Anën, më pas Fatjoni u largua nga “Për’Puthen” pa asnjë sqarim.Ndaj, Ana i kërkoi Rinianit të largoheshin bashkë nga emisioni dhe të vazhdonin njohjen e tyre jashtë.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe

Riniani e refùzoi propòzimin e Anës, duke u shprehur se nuk i beson fjalëve të saj. Ndaj, Ana vendosi ta ndërprèsë në mes këtë udhëtim dhe të dalë e vetme nga “Për’puthen”.Në rrjete sociale kanë vèrshuar pyetjet ndaj Anës, siç ishte ajo për lìdhjen me Fationin, të cilën ish-konkùrrèntja e mohoi kategorikisht.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh vid,eon,duke shty,pur ne rek,la.men 5 sekondshe