Lajm

Moderatorja kosovare e thotë hapur: “Kam pasur oferta nga ky deputet” (VIDEO)

Moderatorja kosovare e thotë hapur: “Kam pasur oferta nga ky deputet.”
Moderatorja e njohur nga Gilani dhe si miss Kosova 2018, e ka pranuar se ka pasur oferta nga deputeti i PDK-së për të shoqëruar me të së bashku për një natë. Anita tha se oferta ka qenë e madhePor unë nuk e kam pranuar, madje ai ma ka ofruar edhe një makinë me vlerë të madhe, por prap e kam refuzuar… Moderatorja kosovare e thotë hapur: “Kam pasur oferta nga ky deputet../ Pasi te keni Kaluar Marketingun Hapen Pamjet e Plota