Lajm

Mjaft e ëmbël si gjithmonë, shikoni si dukej Kiara Tito para se të ishte e famshme (Foto)

Moderatorja Kiara Tito ka publikuar së fundmi një foto nga fëmijëria e saj.Kiara Tito, një nga moderatoret e dashura për publikun shqiptar, e postoi foton në Insta Story.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Në rrjetet sociale fotot e moderatores janë të shpeshta, mirëpo, fotoja në fjalë është e veccantë dhe mesa duket është postuar për shkak se Tito është bërë nostlagjike.Në të shihet që moderatorja është e buzëqeshur, gjë të cilen nuk e ka humbur as sot