Lajm

Mbanin hapur klubin e natës gjatë periudhës së karantinës dhe ftonin këngëtare të njohura, arrestohen e gjobiten dy shqiptarët në Greqi

Policia greke ka arr estuar 2 shqiptarë, pasi dyshohet se kanë mbajtur hapur për tre muaj një klub nate në Athinë, gjatë periudhës së karantinës. Media greke Skai, shkruan se lokali qëndronte i hapur deri në orët e para të mëngjesit dhe të ftuar, ishin këngëtarë tepër të njohur.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Shqiptarët të arrestuar, janë gjobitur me nga 3 mijë euro, ndërsa për arsye se kanë mbajtur hapur aktivitetin ata janë gjobitur me 5 mijë euro. Nuk ka përfunduar me kaq, pasi policia greke ka gjobitur me 30 euro të gjithë klientët e lokalit, pasi nuk zbatuan masat e vendosura nga autoritetet për frenimin e .EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe