Lajm

“Kur e mora vesh i thashë prit është rradha ime”, ish missi shqiptar flet për shtatzëninë e të ëmës: Do të rriten bashkë me…!!!

Ish-missi shqiptar Almeda Abazi është një personazh shumë i përfolur në mediat shqiptare, por edhe në ato turke për sukseset në karrierën e saj dhe shkak të martesës me aktorin e famshëm turk Tolgahan Sayisman.Ditën e sotme në një intervistë për emisionin “Ditë e Re” në rubrikën “Special Edition by Arjola Shehu” Almeda ka treguar reagimin qe pati kur mori vesh që do të bëhej me vëlla.Ajo rrëfen se është mjaft e lumtur që nëna e saj e bëri me vëlla pasi tani ai është një shok i mirë për Efehan, djalin e saj../ Pasi te keni Kaluar Marketingun Hapen Pamjet e Plota