Lajm

Këngëtarja Ukrainase Tregon Pse Zgjodhi Të Këndonte Shqip Në Greqi, Mahnit Me Zerin E Saj…(VIDEO)

E pyetur nga “Anabel.al” ukrainasja ka treguar se e pëlqen shumë traditën dhe kulturën ballkanase, përfshirë dhe atë shqiptare. Kjo është dhe arsyeja pse Angelina ka kënduar shqip, një këngë që i solli dhe fat.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe